Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Najlepszy dostawca Internetu w Kędzierzynce.

Już w okolicach Dobczyc nie zostało dużo miejscowości do opisania. Teraz przyszedł czas na Kędzierzynkę.

Na początku myślałem, że w Kędzierzynce będzie dostępny tylko Internet radiowy, ale na szczęście jest jeden dostawca Internetu, który posiada tam swoją infrastrukturę światłowodową. Jest to „Twój dostawca Internetu Awist”.

Do pracy Internet światłowodowy jest znacznie lepszy niż radiowy, a składa się na to wiele czynników. Po pierwsze prędkość. Łącze radiowe osiąga maksymalnie około 80 mbit/s, a światłowód aż do 1000mbit/s. Więc różnica jest ogromna. Po drugie stabilność. Radio można łatwo zakłócić np deszczem, śniegiem, mgłą, drzewami. A światłowód jest szklanym kablem, więc te wszystkie czynniki nie mają na niego wpływu.

Wracając do Awistu. Jest to jeden z największych dostawców Internetu w okolicy. Cieszy się także bardzo dobrymi opiniami, a wszystko dla tego, że pomoc techniczna jest bardzo sprawna, czasami przyjeżdżają tego samego dnia którego zdąży się awaria, oraz używają sprzętu bardzo wysokiej jakości, który jest jedynym gwarantem dobrego łącza.

Prędkości jakie oferują to aż 1 gigabit na sekundę. Do nie dawna taka przepustowość łącza była dostępna tylko w wielkich miastach na zachodzie. Cenowo także wypadają bardzo korzystnie, bo oferta zaczyna się już od 39,90 zł miesięcznie.

Osobiście uważam, że Awist ma najlepszą ofertę dostępną na rynku.

Jako, że portal jest poświęcony internetowi do pracy najlepszym wyborem będzie według mnie 300 mbit/s ponieważ kosztuję tylko 49,90 zł czyli o 10 zł więcej niż 100 mbit/s. Za to czas potrzebny na pobranie dużych plików skróci się 3 krotnie.

Ich ofertę znajdą Państwo tu.

Jeśli nie opisałem jeszcze miejscowości która by Państwo interesowała zapraszam do kontaktu.

%d blogerów lubi to: