Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Najlepszy dostawca Internetu w Tymbarku.

W Tymbarku przez bardzo długi czas nie było dostawcy Internetu który oferował by konkurencyjne ceny w stosunku do innych miejscowości. W wyborze kierowałem się głównie stosunkiem ceny do prędkości.

Na szczęście znalazłem jednego dostawce Internetu który ma wręcz rewelacyjny cennik, a jest to „Twój dostawca Internetu Awist”.

Jak wiadomo do pracy zdalnej potrzebny jest bardzo stabilne łącze. Podczas ważnych konferencji nie możemy sobie pozwolić na przerywanie połączenia ani na spadki prędkości. Z tego powodu wybrałem Awist, ponieważ oferują oni Internet światłowodowy o dużej prędkości.

Według mnie mają oni także najlepszą ofertę na rynku. Ceny za 100mbit/s zaczynają się już od 39,90zł. A prędkości sięgają aż 1 gigabita na sekundę. Dzięki temu praca zdalna nie powinna być już wyzwaniem.

Co prawda do pracy zdalnej lepiej będzie wziąć 300mbit/s ponieważ kosztuję tylko 49,90zł co według mnie jest niewygórowaną ceną jak za bardzo dobry Internet umożliwiający i ułatwiający prace z domu.

Dodatkowo firma cieszy się wręcz rewelacyjnymi opiniami i pewnie z tego powodu jest jednym z największych dostawców Internetu w okolicy.

Przez to, że podzielili oni ofertę na pakiety każdy może wybrać coś dla siebie. W ich ofercie znajdziemy także telewizję i telefon stacjonarny. Wszystkie w świetnej cenie.

Całą ich ofertę znajdą Państwo tutaj zachęcam do przejrzenia oferty i skorzystania z niej.

Jeśli chcecie abym opisał jakieś miejscowości zachęcam do kontaktu. W niedługim czasie pojawi się opis okolicy Tymbarku, ale tam raczej dostępny jest tylko Internet radiowy.

%d blogerów lubi to: