Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Najlepszy dostawca Internetu w Bieńkowicach.

Bieńkowice będą ostatnią miejscowości z okolic Dobczyc jaką opiszę samemu. Jeśli chcecie abym opisał jakąś jeszcze zapraszam do kontaktu.

W Bieńkowicach patrzyłem głównie na to aby dostawca Internetu oferował tu łącze światłowodowe. Z tego powodu wybrałem firmę „Twój dostawca Internetu Awist”.

Dzięki temu, że używają sprzętu bardzo wysokiej jakości są w stanie zapewnić niezwykłą stabilność i prędkość łącza.

Kolejnym dużym atutem podczas pracy zdalnej jest to, że praktycznie nie mają awarii. Więc nie doświadczymy przerw w kluczowych momentach.

Według mnie mają najlepszą ofertę obecnie na rynku. Ceny zaczynają się już od 39,90 zł miesięcznie, co nie jest wysoką ceną jak za 100mbit/s. Maksymalna oferowana prędkość wynosi 1000 mbit/s czyli 1 giga. Do niedawna taka przepustowość łącza była dostępna tylko w dużych, a nawet bardzo dużych miastach na zachodzie, a dziś jest dostępna w Bieńkowicach.

Dzięki takim prędkością można pracować z małej miejscowości i nie będziemy w żaden sposób odstawać od osób które mieszkają i pracują zdalnie z dużych miast.

Osobiście wydaje mi się, że do pracy zdalnej najlepsze będzie 300mbit/s ponieważ według mnie posiada najlepszy stosunek cena prędkość.

Całą ofertę Awistu znajdą Państwo tu.

Jeśli chcecie aby pojawiły się tu inne wpisy zapraszam do kontaktu.

%d blogerów lubi to: