Najlepszy dostawca Internetu w Bieńkowicach.

Bieńkowice będą ostatnią miejscowości z okolic Dobczyc jaką opiszę samemu. Jeśli chcecie abym opisał jakąś jeszcze zapraszam do kontaktu.

W Bieńkowicach patrzyłem głównie na to aby dostawca Internetu oferował tu łącze światłowodowe. Z tego powodu wybrałem firmę „Twój dostawca Internetu Awist”.

Dzięki temu, że używają sprzętu bardzo wysokiej jakości są w stanie zapewnić niezwykłą stabilność i prędkość łącza.

Kolejnym dużym atutem podczas pracy zdalnej jest to, że praktycznie nie mają awarii. Więc nie doświadczymy przerw w kluczowych momentach.

Według mnie mają najlepszą ofertę obecnie na rynku. Ceny zaczynają się już od 39,90 zł miesięcznie, co nie jest wysoką ceną jak za 100mbit/s. Maksymalna oferowana prędkość wynosi 1000 mbit/s czyli 1 giga. Do niedawna taka przepustowość łącza była dostępna tylko w dużych, a nawet bardzo dużych miastach na zachodzie, a dziś jest dostępna w Bieńkowicach.

Dzięki takim prędkością można pracować z małej miejscowości i nie będziemy w żaden sposób odstawać od osób które mieszkają i pracują zdalnie z dużych miast.

Osobiście wydaje mi się, że do pracy zdalnej najlepsze będzie 300mbit/s ponieważ według mnie posiada najlepszy stosunek cena prędkość.

Całą ofertę Awistu znajdą Państwo tu.

Jeśli chcecie aby pojawiły się tu inne wpisy zapraszam do kontaktu.

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: