Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Najlepszy dostawca Internetu w Strumianach.

W Strumianach podobnie jak w Kokotowie początkowo szukałem dostawcy Internetu radiowego, ale na szczęście jest jedna firma która posiada tu swoją infrastrukturę światłowodową.

Dzięki temu właśnie moim zdaniem „Twój dostawca Internetu Awist” jest najlepszym dostawcą Internetu w Strumianach.

Dodatkowo posiadają według mnie najlepszą ofertę na rynku, bo ceny zaczynają się już od 39,90zł za 100mbit/s, a maksymalna oferowana prędkość wynosi 1 gigabit/s.

Osobiście do pracy i nauki zdalnej wybrał bym 300mbit/s albo 600mbit/s. Po prostu wypadają najlepiej cenowo, bo kosztują 49,90zł i 59,90zł.

Z moich obserwacji wynika, że nawet 100mbit/s powinno wystarczyć bez większych utrudnień, ale gdy różnica w cenie jest tak nie wielka, a przykładowo pobieranie dużych plików będzie 3 lub 6 razy szybsze to po prostu jest dopłata którą warto wybrać.

Pomimo dużych prędkości, to nie one są najważniejsze, a stabilność którą gwarantuję sprzęt bardzo wysokiej jakości oraz samo połączenie światłowodowe, które nie jest wrażliwe na warunki atmosferyczne.

Przy połączeniu radiowym oraz mobilnym zwłaszcza, gdy anteny będą niskiej jakości stabilność podczas deszczu lub mgły może okazać się tak słaba, że nie damy rady pracować w komfortowych warunkach.

Całą ofertę Awistu w Strumianach znajdą Państwo tu.

Jeśli chcecie abym opisał jeszcze jakieś miejscowości to zapraszam do kontaktu.

%d blogerów lubi to: